Uzm. Ody. Soner Türüdü

AudioWords – Android Mobil Oyun

AudioWords – Android Mobil Oyun

Herkese Merhabalar, öncelikle uzun süren bir çaba sonucu AudioWords oyununu yayınlamaktan ötürü oldukça mutluyum. Tamamen kendi çabamla oluşturduğum uygulamayı sizlere tanıtmak istiyorum.

AudioWords oyunundaki temel amaç; rastgele dizilmiş harfleri kullanarak, Odyoloji alanında sürekli olarak karşılaştığımız terimleri, kısaltmaları ve kelimeleri üretmek, aynı zamanda eğlenerek, alanda İngilizce’ye olan eğilimi ve aşinalığı artırmaktır. Eğlenirken öğrenmek adıyla, size yabancı gelen terimleri de (özellikle kısaltmalar) araştırabilirsiniz.

AudioWords açılış ekranında sol üst köşede ayarlar, sağ üst köşede altınlar (bakiye), orta alt kısımda ‘oyna ve kategoriler‘, orta üst kısımda ise oyun başlığı görünmektedir. Oyun açılış ekranında tam ortada ise ‘AUDIBILITY‘ yazmaktadır. Küçük bir espri ile, oyunda ileri seviyelere geçtikçe, işitilebilirlik seviyemiz de artmaktadır.

Kategoriler kısmında, Normal – Mild – Moderate – Severe başlıkları altında, normalden zora doğru bir içerik sınıflaması uygulanmıştır. Tüm başlıklar altında çeşitli alanlara yönelik ilgili kısaltmalar, terimler ya da kelimeler mevcuttur. Seri şekilde oynarken aradığınız kelimenin hangi alanla ilişkili olduğunu belirlemek için geri tuşuna basarak kontrol edebilirsiniz.

Biten her seviye sonunda 30 altın kazanılır. Bulmacada yer almadığı halde türetilen her bir ekstra kelime bize 10 altın kazandırır. Oyunda ipucu olarak rastgele alınan her harf 15 altın , istediğimiz bir boşluğu doldurmak için alınan her harf 30 altın değerindedir. Bir seferde alınan 5 harf 50 altın değerindedir. Altınlar bittikten sonra, dilerseniz Google tarafından sunulan Google Pay özelliği ile güvenli bir şekilde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirerek mağazadan altın satın alabilirsiniz. Oyun esnasında ara ara karşımıza çıkacak altın işaretli kelimelerin bulunması halinde ilgili kelimenin harf sayısı kadar ekstra bonus kazanılmaktadır.

Ayarlar sekmesinden oyun müziğini ve tuş sesini açıp kapayabilir, veri gizliliği ve gizlilik politikasını gözden geçirebilirsiniz.

Oyunun yapımı bana aittir ve hakları saklıdır. Geri dönüşleriniz benim için önemli olmakla birlikte, oyunu geliştirmeye ve güncel tutmaya devam edeceğim.

Google Play Store Linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Audiology.AudioWords

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.