Uzm. Ody. Soner Türüdü

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Hakkımda

Merhaba, ben Odyolog Soner Türüdü. Giresun, Bulancak doğumluyum ve üniversiteye kadar yaşamımı burada devam ettirdim. Liseyi Bulancak Anadolu Lisesi’nde okudum ve ardından Lisans eğitimim için Ankara’ya geldim. Hacettepe Üniversitesi Odyoloji Bölümü’nden 2016 yılında mezun oldum. 2017 yılında başladığım Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Odyoloji Ses ve Konuşma Bozuklukları YL programından 2020 Temmuz ayında mezun oldum.

Lisans eğitimim boyunca Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi – Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Ünitesi, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi – Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Ünitesi ve Meders Medikal’de (İşitme Cihazları ve Koklear İmplant üzerine) stajlarımı tamamladım.

Lisans eğitimim boyunca çok sayıda kongre, sempozyum, kurs ve sosyal sorumluluk projelerine katıldım, aynı zamanda afiş, broşür, katılım belgesi, teşekkür belgesi, yaka kartları, bilimsel program, plaket vb. gibi çeşitli tasarımlar yaparak bu kongre ve sempozyumlarda görev aldım.

Oyuncak Kütüphanesi Derneği’nin ‘Ankara III.Oyun ve Oyuncak Festivali’ ve Engelsiz Hacettepe Topluluğu’nun ‘1000 Hediye 1000 Gülen Çocuk’ projelerinde görev aldım.

Hacettepe Sualtı Sporları Kulübü ile anlaşması bulunan Ankara Dalış Akademisi bünyesinde Antalya-Kaş bölgesinde tüplü dalış eğitimimi tamamlayarak, uluslararası geçerliliği olan SSI (Scuba Schools International) sertifikası aldım.

Ankara Hamamönü Sanat Sokağı’nda Hacettepe Üniversitesi bünyesinde Mine İşletmeciliği, Sedef Kakma, Seramik Şekillendirme, Türk Halk Müziği kurslarına gittim. Uzun sap bağlama ve klasik-akustik gitar çalmaktayım.

Güncellenecektir…